Bebek Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri
Bebek Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri

Bebek İstanbulun Beşiktaş belediyesine bağlı bir mahalledir.Gelir düzeyi yüksek kişilerin oturduğu bir semttir.Rumeli hisarı ve arnavutköy ün ortasında yer alan yerli yabancı birçok yatın demirlediği bir koya sahiptir.Bebek teki aşiyan parkı ve mezarlığı birçok şarkı ve şiirlere konu olmuştur.Eskiden küçük bir balıkçı köyü imiş şimdilerde ise ünlülerin mekanı olmuştur.Ünlülerin semti olmasındanmıdır boğaz semti olmasından mıdır bilmem Emlak fiyatları çok yüksektir burda.Bebek vapur iskelesinden İstanbul'un birçok semtine seferler vardır.Mısır konsolosluğu Bebek parkının hemen yanında boğazın kıyısında yer almaktadır.Hafta sonu akşam 21/00 dan sabahakadar çok cafeler ve klüpler full doludur yine haftasonu gündüz sahilde herzaman araç trafik sorunu olur.Sahile bakan kısımlarda erguvan ağaçlarıyla çevlimiştir bahar aylarında boğazdan geçenler hayranlıkla erguvan ağacının Bebeğe ayrı bir güzellik katışını izlemektedir.Bebek Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm Bebek halkını 0212/270/20/40 nolu nuradan bizlere sipariş vermelerini bekliyoruz.BEBEK Kurye 2004 yılında İstanbul da kurulmuştur.İstanbul içinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.Fatih'in İstanbul'u fethinde, rum balıkçı köyü olan Bebek,
adını Bebek Çelebi isimli askerden almıştır. Rağbet gören
semt haline gelmesi ise III. Ahmet dönemine rastlar. O
dönemlerde sayfiye yeri olan Bebek,19.yy'nin ortalarında
vapur seferlerinin başlamasıyla, sürekli yaşanan bir semt
haline gelmiş, 1980 sonrasında Boğaz tepelerini ve
korumalarını hızla tahrif eden yapılaşmadan Bebek de
nasibini almışltır. 6500 civarındaki nüfusuyla Bebek sadece
Beşiktaş'ın değil, İstanbul'unda önemli yaşam
merkezlerinden biridir.

Bebek, Beşiktaş

Muhtar: Aydın ONAR
Bebek Mahallesi 
Bebek Hamam Sk. 8B PK:34342 Beşiktaş
Tel: 0212 263 33 00
Fax: 0212 263 33 00

 

 

Beşiktaş Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Kurye

Ulus kurye

Arnavutköy Kurye

Ortaköy Kurye

Kuruçeşme Kurye

Levent Kurye

4.Levent Kurye

Akatlar Kurye

Bebek Kurye

Etiler Kurye

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.